Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Pakiety
zabiegowe
Regulamin
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna Pakiety zabiegowe

Yasumi

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego w sieci YASUMI szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.

Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

Każdy gabinet YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

Personel

Magdalena Ziemak – Kosmetolog, Manager
Magdalena Ziemak

Kosmetolog, Manager

Magda posiada 8-letnie doświadczenie zawodowe. Swoją wiedzę nabyła w Studium Medycznym i rozwijała ją na przestrzeni lat uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz seminariach. Jej specjalizacją są zabiegi na twarz oraz na ciało. Posiada dużą wiedzę odnośnie aparatur kosmetycznych, a także budowy anatomicznej ciała, dzięki czemu trafnie komponuje kuracje kosmetyczne indywidualnie dobrane do potrzeb klienta. W temacie problemów skórnych typu cellulit, wiotkość, trądzik, przebarwienia - czuje się jak ryba w wodzie. Pracując na najwyższych rangą sprzętach kosmetycznych oraz dermokosmetykach w kraju, nauczyła się trafnie radzić z wieloma trudnymi przypadkami. Pomysłowa, zdecydowana i uparta to jej cechy, które pomagają w dotarciu do wyznaczonego celu. Po pracy oddaje się swojej rodzinie i zwierzakom. W wolnej chwili lubi czytać książki, spacerować oraz oglądać programy naukowe.  

Barbara Dudziuk – Dyplomowana masażystka i fizjoterapeutka
Barbara Dudziuk

Dyplomowana masażystka i fizjoterapeutka

Magister fizjoterapii i absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, specjalizująca się w problemach z plecami i kręgosłupem, które zniweluje w trakcie masaży leczniczych i zabiegów terapeutycznych. Jej pracy przyświeca zasada „w zdrowym ciele zdrowy duch”, dlatego doskonale odnajduje się także w różnorodnych masażach relaksacyjnych z nutą egzotyki, którymi pasjonuje się od wielu lat. Doskonale wie jak połączyć koncepcję i techniki z azjatyckich masaży (takich jak balijski i ayurwedyjski) z hawajskim stylem lomi lomi nui.


Pamiętając też, ile satysfakcji może przynosić dobry wygląd, w zakresie swoich umiejętności znalazła też miejsce na przeciwzmarszczkowe masaże twarzy anti-aging, zabiegi na twarz i ciało, peelingi oraz masaże antycellulitowe i modelujące sylwetkę, w tym bańką chińską.

Empatyczna, sympatyczna, słucha klientów i dostosowuje zabiegi do ich indywidualnych potrzeb, aby zmaksymalizować efekty.
Prywatnie wokalistka, obrończyni praw zwierząt i pasjonatka psich sportów.

Viktoria Khalimovska – Dyplomowany kosmetolog
Viktoria Khalimovska

Dyplomowany kosmetolog

Absolwentka Społecznej Akademii Nauk w Warszawie, specjalizacja - kosmetologia medyczna.

Od 2015 roku pracuje w zawodzie i na co dzień łączy pasję z pracą nieustannie poszerzając swoją wiedzę, uczestnicząc w szkoleniach oraz śledząc najnowsze trendy w kosmetologii oraz medycynie estetycznej.

W swojej pracy specjalizuje się w terapiach leczniczych, uważa, że odpowiednio dobrany program do walki z niedoskonałościami i problemami skóry zawsze da zadowalające i długotrwałe efekty.

Kocha pracę z ludźmi, a każdy klient jest dla niej wyjątkowy.

Agata Łopacińska – Dyplomowany kosmetolog
Agata Łopacińska

Dyplomowany kosmetolog

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Kosmetologia, Społecznej Akademii Nauk w Warszawie.
Swoje doświadczenie zawodowe zdobywa od 3 lat, wciąż pogłębiając wiedzę poprzez udział w szkoleniach oraz warsztatach. Specjalizuje się w terapiach przeciwtrądzikowych oraz dziedzinie kosmetologii ukierunkowanej na zabiegi anti-aging. Realizuje również masaże relaksacyjne twarzy i ciała. Ma w sobie dużo empatii, dokłada wszelkich starań aby zrozumieć oraz w sposób profesjonalny odpowiedzieć na potrzeby i oczekiwania klientów.
W życiu codziennym miłośniczka zwierząt i aktywnego trybu życia. 

Aleksandra Mróz-Bogucka – Dyplomowany kosmetolog
Aleksandra Mróz-Bogucka

Dyplomowany kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Autorka pracy ,,Badanie skuteczności działania zabiegów liftingujących z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej”. Doskonale porusza się w branży kosmetologicznej ze względu na zdobyte doświadczenie i wiedzę z zakresu nauk medycznych. Wraz z klientami, planuje indywidualne terapie z obszaru kosmetologii pielęgnacyjnej oraz estetycznej, co pozwala na osiągnięcie optymalnych efektów zabiegowych. Specjalizuje się w: mezoterapii igłowej, karboksyterapii, eksfoliacji kwasami oraz zabiegami z użyciem aparatury. Jako absolwentka specjalności podologia, posiada wiedzę z zakresu profilaktyki i pielęgnacji stóp, dbając o ich zdrowie i piękno. Prywatnie miłośniczka sportu i aktywnego trybu życia.

Marta Olewińska – Kosmetolog - masażystka
Marta Olewińska

Kosmetolog - masażystka

Absolwentka Europejskiej Akademii Zdrowia i Urody w Kielcach. Dzięki czteroletniemu doświadczeniu w pracy kosmetologa, wypracowała technikę tworzenia indywidualnych i kompleksowych terapii uszytych na miarę potrzeb każdego pacjenta.

Specjalizuje się w  zwalczaniu wykwitów skórnych, plam pigmentacyjnych oraz ich zapobieganiu, jak również zabiegach ściśle związanych z profilaktyką i o działaniu przeciwstarzeniowym. Z pełną pasją i zaangażowaniem wykonuje zabiegi dla skór, które wymagają większego zaangażowania ze strony specjalisty, jak i samego pacjenta.  Uważa, że na piękno składa się nie tylko nasz wygląd zewnętrzny ale i stan zdrowia. Pełne spełnienie zawodowe przynosi jej pomoc pacjentom i wyprowadzanie ich problemów do zamierzonego wspólnie celu. Krok po kroku, zabieg po zabiegu, z empatią i starannością walczy o jak najlepszy wygląd Twojej skóry, kondycję ciała, dobre samopoczucie i pewność siebie.

W wolnym czasie regeneruje swoje ciało i  realizuje swoją artystyczną duszę jako tancerka tańca współczesnego.

Agnieszka Owsianko – Dyplomowany kosmetolog
Agnieszka Owsianko

Dyplomowany kosmetolog

Agnieszka w 2012 roku ukończyła kosmetologię w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi, ze specjalizacją SPA i odnowa biologiczna. 

Już w trakcie studiów zbierała doświadczenie zawodowe, pracując i pogłębiając swoją wiedzę. Z Instytutem Yasumi na Powiślu związana jest od początku jego istnienia. To tu zdobyła duże doświadczenie w nowoczesnych metodach odmładzania skóry czy modelowania sylwetki. 
Najważniejsze dla niej jest zadowolenie Pacjentów, dlatego indywidualnie dobiera terapię do potrzeb każdego Klienta. 
Stale poszerza swoją wiedzę z zakresu kosmetologii, również tej medycznej. Ukończyła szkolenia z mezoterapii igłowej, lipolizy iniekcyjnej, dermorollerów, karboksyterapii oraz wypełnień kwasem hialuronowym.
Po pracy spędza aktywnie czas ze swoim synkiem i mężem. Uwielbia gotować.

Emilia Wieczorkowska – Kosmetolog
Emilia Wieczorkowska

Kosmetolog

Uczęszcza do Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na kierunku kosmetologia.
O wyborze tego kierunku zadecydowało moje zamiłowanie do dermatologii. Największą satysfakcję przynoszą mi sukcesy, które osiągami wraz z klientami
po doborze odpowiedniej terapii opartej zarówno na mojej wiedzy jak i możliwościach, które daje nam aparatura.
Ciągle pogłębiam swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w kongresach i seminariach.

Prywatnie interesuje się kinematografią i podróżami.

Weronika Ziomek – Dyplomowany kosmetolog
Weronika Ziomek

Dyplomowany kosmetolog

Jest osobą ambitną i otwartą, ceniącą sobie kontakt z ludźmi. Kosmetologia to nie tylko jej praca ale i wielka pasja, dlatego wykonywanie tego zawodu daje jej dużo satysfakcji i poczucie spełnienia. Lubi podejmować trudne wyzwania i wyznaczać sobie nowe cele zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Uwielbia sprawiać radość innym, dlatego cieszy się, że dzięki swojej pracy może pomóc ludziom poczuć się dobrze we własnym ciele. Poza kosmetologią, lubi uprawiać sport oraz gotować dla rodziny i przyjaciół.

Patrycja Doruch – Dyplomowany kosmetolog
Patrycja Doruch

Dyplomowany kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Zawód kosmetologa wybrała przez zamiłowanie do pielęgnacji i upiększania twarzy i ciała. Specjalizuje się w mezoterapii igłowej, zabiegach złuszczających i rewitalizujących skórę oraz w zabiegach wspomagających odchudzanie i ujędrnianie ciała. Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych szkoleniach i sympozjach z zakresu kosmetologii. Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta oraz profesjonalnemu udzielaniu konsultacji kosmetologicznej, szybko i skutecznie pomaga w uzyskaniu najlepszych efektów.
Po za pracą uwielbia sport i zdrowy styl życia. Codzienna dawka endorfin treningowych oraz witaminowej diety odzwierciedla jej uśmiech i pozytywne nastawienie do życia. Swoją pracę licencjacką napisała na temat "wpływu diety i aktywności fizycznej na skórę", jak dowiodły badania, wymienione czynniki mają niebagatelny wpływ na urodę, o czym chętnie uświadamia swoich klientów.

Katarzyna Kurdej-Zduńczyk – Kosmetolog
Katarzyna Kurdej-Zduńczyk

Kosmetolog

Jest absolwentką Szkoły Medycznej. W swojej pracy najbardziej lubi widoczne postępy i efekty wykonywanych zabiegów, zadowolenie klienta oraz możliwość ciągłego rozwoju. Kieruje się zasadą holistycznego podejścia do klienta – oprócz podpowiedzi jak dbać o cerę w gabinecie i w domu podpowiada jak się odżywiać, czego unikać oraz co może mieć negatywny wpływ na nasz wygląd. Poza pracą interesuje się kosmetyką naturalną oraz wytwarzaniem kosmetyków w domowym zaciszu. Z powodzeniem łączy wiedzę podręcznikową i wyniesioną ze szkoleń z  tradycyjnymi, naturalnymi sposobami dbania o zdrowy i młody wygląd. Największą satysfakcję przynosi jej wykonywanie masaży relaksacyjnych, masaż gorącymi kamieniami oraz zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała. 

Partnerzy

Współpraca - strona w budowie