Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Pakiety
zabiegowe
Regulamin
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna Pakiety zabiegowe

Yasumi

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego w sieci YASUMI szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.

Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

Każdy gabinet YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

Personel

Magdalena Ziemak – Kosmetolog, Manager, TOP EXPERT YASUMI
Magdalena Ziemak

Kosmetolog, Manager, TOP EXPERT YASUMI

Kosmetolog / Manager Yasumi Warszawa Powiśle / Laureatka konkursu TOP EXPERT YASUMI

 

Z branżą Beauty związana jest już ponad 10 lat. Swoją przygodę z marką Yasumi zaczęła przeszło 5 lat temu. Jako specjalista w swojej dziedzinie jest laureatką ogólnopolskiego konkursu TOP EXPERT YASUMI. Wyznaje zasadę: „Obsługuję klienta tak jakbym sama chciała być obsłużona” .

Magda stawia na długotrwałe relacje w której fundamentalne jest zaufanie, dlatego kluczowe jest dla niej stworzenie przyjaznej atmosfery w trakcie przebiegu wizyt.

Praca kosmetologa dla Magdy to pasja, a co za tym idzie ciągłe poszerzanie swojej wiedzy i umiejętności. Dlatego ważnym elementem jest wykorzystywanie pełnego wachlarza umiejętności łączenia terapii aparaturowych i manualnych skutkujących pojawianiem się efektów z zabiegu na zabieg. Czas pacjenta jest dla niej cenny dlatego pragnie aby ten czuł satysfakcję po każdym wykonanym zabiegu. Wizyty poprzedzone są wywiadem, w trakcie którego wykonywana jest dokumentacja fotograficzna pozwalająca na ocenę idących do przodu efektów (do wglądu tylko dla kosmetologa oraz pacjenta). Wywiad to również chęć poznania zdania klientki na temat odczuć pozabiegowych, a także ustosunkowanie się do dalszej terapii.

Jej kreatywność i pomysłowość pozwala na ciągłe podnoszenie standardów Instytutu Yasumi Warszawa Powiśle i wzbogaca o dodatkowe możliwości wyróżniające firmę na tle innych salonów.

„W życiu poświęcam czas na to co kocham dlatego Instytut Yasumi na Powiślu oraz moi klienci zajmują sporą jego część i nie wyobrażam sobie by było inaczej”.

Agata Łopacińska – Dyplomowany kosmetolog
Agata Łopacińska

Dyplomowany kosmetolog

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Kosmetologia, Społecznej Akademii Nauk w Warszawie.
Swoje doświadczenie zawodowe zdobywa od 3 lat, wciąż pogłębiając wiedzę poprzez udział w szkoleniach oraz warsztatach. Specjalizuje się w terapiach przeciwtrądzikowych oraz dziedzinie kosmetologii ukierunkowanej na zabiegi anti-aging. Realizuje również masaże relaksacyjne twarzy i ciała. Ma w sobie dużo empatii, dokłada wszelkich starań aby zrozumieć oraz w sposób profesjonalny odpowiedzieć na potrzeby i oczekiwania klientów.
W życiu codziennym miłośniczka zwierząt i aktywnego trybu życia. 

Aleksandra Mróz-Bogucka – Dyplomowany kosmetolog
Aleksandra Mróz-Bogucka

Dyplomowany kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Autorka pracy ,,Badanie skuteczności działania zabiegów liftingujących z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej”. Doskonale porusza się w branży kosmetologicznej ze względu na zdobyte doświadczenie i wiedzę z zakresu nauk medycznych. Wraz z klientami, planuje indywidualne terapie z obszaru kosmetologii pielęgnacyjnej oraz estetycznej, co pozwala na osiągnięcie optymalnych efektów zabiegowych. Specjalizuje się w: mezoterapii igłowej, karboksyterapii, eksfoliacji kwasami oraz zabiegami z użyciem aparatury. Jako absolwentka specjalności podologia, posiada wiedzę z zakresu profilaktyki i pielęgnacji stóp, dbając o ich zdrowie i piękno. Prywatnie miłośniczka sportu i aktywnego trybu życia.

Marta Olewińska – Kosmetolog - masażystka
Marta Olewińska

Kosmetolog - masażystka

Absolwentka Europejskiej Akademii Zdrowia i Urody w Kielcach. Dzięki czteroletniemu doświadczeniu w pracy kosmetologa, wypracowała technikę tworzenia indywidualnych i kompleksowych terapii uszytych na miarę potrzeb każdego pacjenta.

Specjalizuje się w  zwalczaniu wykwitów skórnych, plam pigmentacyjnych oraz ich zapobieganiu, jak również zabiegach ściśle związanych z profilaktyką i o działaniu przeciwstarzeniowym. Z pełną pasją i zaangażowaniem wykonuje zabiegi dla skór, które wymagają większego zaangażowania ze strony specjalisty, jak i samego pacjenta.  Uważa, że na piękno składa się nie tylko nasz wygląd zewnętrzny ale i stan zdrowia. Pełne spełnienie zawodowe przynosi jej pomoc pacjentom i wyprowadzanie ich problemów do zamierzonego wspólnie celu. Krok po kroku, zabieg po zabiegu, z empatią i starannością walczy o jak najlepszy wygląd Twojej skóry, kondycję ciała, dobre samopoczucie i pewność siebie.

W wolnym czasie regeneruje swoje ciało i  realizuje swoją artystyczną duszę jako tancerka tańca współczesnego.

Agnieszka Owsianko – Dyplomowany kosmetolog
Agnieszka Owsianko

Dyplomowany kosmetolog

Agnieszka w 2012 roku ukończyła kosmetologię w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi, ze specjalizacją SPA i odnowa biologiczna. 

Już w trakcie studiów zbierała doświadczenie zawodowe, pracując i pogłębiając swoją wiedzę. Z Instytutem Yasumi na Powiślu związana jest od początku jego istnienia. To tu zdobyła duże doświadczenie w nowoczesnych metodach odmładzania skóry czy modelowania sylwetki. 
Najważniejsze dla niej jest zadowolenie Pacjentów, dlatego indywidualnie dobiera terapię do potrzeb każdego Klienta. 
Stale poszerza swoją wiedzę z zakresu kosmetologii, również tej medycznej. Ukończyła szkolenia z mezoterapii igłowej, lipolizy iniekcyjnej, dermorollerów, karboksyterapii oraz wypełnień kwasem hialuronowym.
Po pracy spędza aktywnie czas ze swoim synkiem i mężem. Uwielbia gotować.

Emilia Wieczorkowska – Kosmetolog
Emilia Wieczorkowska

Kosmetolog

Uczęszcza do Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na kierunku kosmetologia.
O wyborze tego kierunku zadecydowało moje zamiłowanie do dermatologii. Największą satysfakcję przynoszą mi sukcesy, które osiągami wraz z klientami
po doborze odpowiedniej terapii opartej zarówno na mojej wiedzy jak i możliwościach, które daje nam aparatura.
Ciągle pogłębiam swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w kongresach i seminariach.

Prywatnie interesuje się kinematografią i podróżami.

Weronika Ziomek – Dyplomowany kosmetolog
Weronika Ziomek

Dyplomowany kosmetolog

Jest osobą ambitną i otwartą, ceniącą sobie kontakt z ludźmi. Kosmetologia to nie tylko jej praca ale i wielka pasja, dlatego wykonywanie tego zawodu daje jej dużo satysfakcji i poczucie spełnienia. Lubi podejmować trudne wyzwania i wyznaczać sobie nowe cele zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Uwielbia sprawiać radość innym, dlatego cieszy się, że dzięki swojej pracy może pomóc ludziom poczuć się dobrze we własnym ciele. Poza kosmetologią, lubi uprawiać sport oraz gotować dla rodziny i przyjaciół.

Patrycja Doruch – Dyplomowany kosmetolog
Patrycja Doruch

Dyplomowany kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Zawód kosmetologa wybrała przez zamiłowanie do pielęgnacji i upiększania twarzy i ciała. Specjalizuje się w mezoterapii igłowej, zabiegach złuszczających i rewitalizujących skórę oraz w zabiegach wspomagających odchudzanie i ujędrnianie ciała. Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych szkoleniach i sympozjach z zakresu kosmetologii. Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta oraz profesjonalnemu udzielaniu konsultacji kosmetologicznej, szybko i skutecznie pomaga w uzyskaniu najlepszych efektów.
Po za pracą uwielbia sport i zdrowy styl życia. Codzienna dawka endorfin treningowych oraz witaminowej diety odzwierciedla jej uśmiech i pozytywne nastawienie do życia. Swoją pracę licencjacką napisała na temat "wpływu diety i aktywności fizycznej na skórę", jak dowiodły badania, wymienione czynniki mają niebagatelny wpływ na urodę, o czym chętnie uświadamia swoich klientów.

Katarzyna Kurdej-Zduńczyk – Kosmetolog
Katarzyna Kurdej-Zduńczyk

Kosmetolog

Jest absolwentką Szkoły Medycznej. W swojej pracy najbardziej lubi widoczne postępy i efekty wykonywanych zabiegów, zadowolenie klienta oraz możliwość ciągłego rozwoju. Kieruje się zasadą holistycznego podejścia do klienta – oprócz podpowiedzi jak dbać o cerę w gabinecie i w domu podpowiada jak się odżywiać, czego unikać oraz co może mieć negatywny wpływ na nasz wygląd. Poza pracą interesuje się kosmetyką naturalną oraz wytwarzaniem kosmetyków w domowym zaciszu. Z powodzeniem łączy wiedzę podręcznikową i wyniesioną ze szkoleń z  tradycyjnymi, naturalnymi sposobami dbania o zdrowy i młody wygląd. Największą satysfakcję przynosi jej wykonywanie masaży relaksacyjnych, masaż gorącymi kamieniami oraz zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała. 

Partnerzy

Współpraca - strona w budowie