Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Pakiety
zabiegowe
Regulamin
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna Pakiety zabiegowe

Yasumi

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego w sieci YASUMI szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.

Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

Każdy gabinet YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

Personel

Magdalena Ziemak – Kosmetolog, Manager
Magdalena Ziemak

Kosmetolog, Manager

Magda posiada 8-letnie doświadczenie zawodowe. Swoją wiedzę nabyła w Studium Medycznym i rozwijała ją na przestrzeni lat uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz seminariach. Jej specjalizacją są zabiegi na twarz oraz na ciało. Posiada dużą wiedzę odnośnie aparatur kosmetycznych, a także budowy anatomicznej ciała, dzięki czemu trafnie komponuje kuracje kosmetyczne indywidualnie dobrane do potrzeb klienta. W temacie problemów skórnych typu cellulit, wiotkość, trądzik, przebarwienia - czuje się jak ryba w wodzie. Pracując na najwyższych rangą sprzętach kosmetycznych oraz dermokosmetykach w kraju, nauczyła się trafnie radzić z wieloma trudnymi przypadkami. Pomysłowa, zdecydowana i uparta to jej cechy, które pomagają w dotarciu do wyznaczonego celu. Po pracy oddaje się swojej rodzinie i zwierzakom. W wolnej chwili lubi czytać książki, spacerować oraz oglądać programy naukowe.  

Aleksandra Mróz-Bogucka – Dyplomowany kosmetolog
Aleksandra Mróz-Bogucka

Dyplomowany kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Autorka pracy ,,Badanie skuteczności działania zabiegów liftingujących z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej”. Doskonale porusza się w branży kosmetologicznej ze względu na zdobyte doświadczenie i wiedzę z zakresu nauk medycznych. Wraz z klientami, planuje indywidualne terapie z obszaru kosmetologii pielęgnacyjnej oraz estetycznej, co pozwala na osiągnięcie optymalnych efektów zabiegowych. Specjalizuje się w: mezoterapii igłowej, karboksyterapii, eksfoliacji kwasami oraz zabiegami z użyciem aparatury. Jako absolwentka specjalności podologia, posiada wiedzę z zakresu profilaktyki i pielęgnacji stóp, dbając o ich zdrowie i piękno. Prywatnie miłośniczka sportu i aktywnego trybu życia.

Weronika Ziomek – Dyplomowany kosmetolog
Weronika Ziomek

Dyplomowany kosmetolog

Jest osobą ambitną i otwartą, ceniącą sobie kontakt z ludźmi. Kosmetologia to nie tylko jej praca ale i wielka pasja, dlatego wykonywanie tego zawodu daje jej dużo satysfakcji i poczucie spełnienia. Lubi podejmować trudne wyzwania i wyznaczać sobie nowe cele zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Uwielbia sprawiać radość innym, dlatego cieszy się, że dzięki swojej pracy może pomóc ludziom poczuć się dobrze we własnym ciele. Poza kosmetologią, lubi uprawiać sport oraz gotować dla rodziny i przyjaciół.

Katarzyna Kurdej – Kosmetolog
Katarzyna Kurdej

Kosmetolog

Jest absolwentką Szkoły Medycznej. W swojej pracy najbardziej lubi widoczne postępy i efekty wykonywanych zabiegów, zadowolenie klienta oraz możliwość ciągłego rozwoju. Kieruje się zasadą holistycznego podejścia do klienta – oprócz podpowiedzi jak dbać o cerę w gabinecie i w domu podpowiada jak się odżywiać, czego unikać oraz co może mieć negatywny wpływ na nasz wygląd. Poza pracą interesuje się kosmetyką naturalną oraz wytwarzaniem kosmetyków w domowym zaciszu. Z powodzeniem łączy wiedzę podręcznikową i wyniesioną ze szkoleń z  tradycyjnymi, naturalnymi sposobami dbania o zdrowy i młody wygląd. Największą satysfakcję przynosi jej wykonywanie masaży relaksacyjnych, masaż gorącymi kamieniami oraz zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała. 

Patrycja Doruch – Dyplomowany kosmetolog
Patrycja Doruch

Dyplomowany kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Zawód kosmetologa wybrała przez zamiłowanie do pielęgnacji i upiększania twarzy i ciała. Specjalizuje się w mezoterapii igłowej, zabiegach złuszczających i rewitalizujących skórę oraz w zabiegach wspomagających odchudzanie i ujędrnianie ciała. Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych szkoleniach i sympozjach z zakresu kosmetologii. Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta oraz profesjonalnemu udzielaniu konsultacji kosmetologicznej, szybko i skutecznie pomaga w uzyskaniu najlepszych efektów.
Po za pracą uwielbia sport i zdrowy styl życia. Codzienna dawka endorfin treningowych oraz witaminowej diety odzwierciedla jej uśmiech i pozytywne nastawienie do życia. Swoją pracę licencjacką napisała na temat "wpływu diety i aktywności fizycznej na skórę", jak dowiodły badania, wymienione czynniki mają niebagatelny wpływ na urodę, o czym chętnie uświadamia swoich klientów.

Julia Zaraś – Dyplomowany technik masażu, fizjoterapeutka
Julia Zaraś

Dyplomowany technik masażu, fizjoterapeutka

Dyplomowany technik masażu, fizjoterapeutka .W swojej pracy wykorzystuje indywidualnie dobrane techniki w zależności od potrzeb. Przed zabiegiem przeprowadzam krótką rozmowę aby poznać oczekiwania i wspólnie ustalić cele. W pracy z klientem wykorzystuje techniki punktów spustowych, tkanek głębokich i technik powięziowych. Wymienione techniki przeplatam elementami masażu relaksacyjnego, aby skutecznie doprowadzić do zniesienia napięć i wyciszenia organizmu. Zawodowo stawiam na rozwój osobisty i ciągłe zdobywanie wiedzy. W pracy i w życiu kieruje się myślą iż zdrowie fizyczne i stan psychiczny są ze sobą ściśle powiązane. W życiu i pracy zwracam uwagę na produkty z najlepszym składem, z zaciekawieniem obserwuje rozwój rynku produktów naturalnych i wykorzystywania ich w pielęgnacji ciała.

Agata Brzozowska – Dyplomowany kosmetolog
Agata Brzozowska

Dyplomowany kosmetolog

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Kosmetologia, Społecznej Akademii Nauk w Warszawie.
Swoje doświadczenie zawodowe zdobywa od 3 lat, wciąż pogłębiając wiedzę poprzez udział w szkoleniach oraz warsztatach. Specjalizuje się w terapiach przeciwtrądzikowych oraz dziedzinie kosmetologii ukierunkowanej na zabiegi anti-aging. Realizuje również masaże relaksacyjne twarzy i ciała. Ma w sobie dużo empatii, dokłada wszelkich starań aby zrozumieć oraz w sposób profesjonalny odpowiedzieć na potrzeby i oczekiwania klientów.
W życiu codziennym miłośniczka zwierząt i aktywnego trybu życia. 

Agnieszka Owsianko – Dyplomowany kosmetolog
Agnieszka Owsianko

Dyplomowany kosmetolog

Z Yasumi Powiśle związana od początku istnienia Instytutu. Podczas wykonywanych zabiegów stawia na indywidualne podejście do klienta. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i nowinkami kosmetycznymi. Ukończyła szkolenie z mezoterapii mikroigłowej oraz karboksyterapii. Stawia na ciągły rozwój swojej wiedzy i umiejętności, dlatego często uczestniczy w sympozjach i warsztatach, śledzi prasę branżową. 

 

Partnerzy

Współpraca - strona w budowie