Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Pakiety
zabiegowe
Regulamin
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna Pakiety zabiegowe

Regulamin

   

Regulamin Instytutu Zdrowia i Urody Yasumi Warszawa Powiśle

 

1. Instytut Zdrowia i Urody Yasumi zwany dalej "Instytutem Yasumi" ze stroną internetową www.warszawa.powisle.yasumi.pl oraz siedzibą w Warszawie na ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 45/1; NIP:852-168-15-38.

2. Godziny otwarcia Instytutu: od poniedziałku do piątku: 9:00 - 21:30, sobota: 9:00 - 18:00. W dni świąteczne ustawowo wolne od pracy Instytut Yasumi jest nieczynny.

3. Instytut Yasumi oferuje kompleksowy pakiet usług kosmetycznych, fachowe porady i konsultacje kosmetyczne, możliwość zakupu kosmetyków detalicznych, bonów prezentowych, pakietów zabiegowych i wielu innych usług.

4. Klient przed wykonaniem zabiegu w trakcie konsultacji ma obowiązek poinformować pracownika Instytutu Yasumi o wszelkich chorobach, alergiach, przyjmowanych lekach, suplementach diety, ciąży, połogu, wstawionych protezach, zastawkach, rozruszniku serca, wykonanych zabiegach w domu lub w innym salonie oraz pozostałych przeciwwskazaniach do zabiegu.

Klient ma obowiązek do stosowania się do zaleceń po zabiegu zgodnie z instrukcją przekazaną podczas zabiegu. Instytut Yasumi nie bierze odpowiedzialności za powikłania po zabiegu, brak efektów zabiegu w przypadku nie stosowania się do zaleceń po zabiegu oraz pielęgnacji domowej.

5. Wszelkie reklamacje dotyczące zabiegu są rozpatrywane w ciągu 48h od wykonania zabiegu. Do rozpatrzenia reklamacji konieczna jest osobista konsultacja z odpowiednim terapeutą w salonie w ciągu 72h od wykonania zabiegu. Dalsze postępowanie reklamacyjne podlega przepisom kodeksu cywilnego.

6. Zakup usługi w Instytucie Yasumi jest równoznaczny ze złożeniem przez Klienta oświadczenia, iż nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do korzystania z usług oferowanych przez Instytut Yasumi oraz, że zapoznał się z niniejszym regulaminem i akceptuje jego warunki. Za ewentualne konsekwencje powikłań po zabiegu w wyniku niepoinformowania o zaistniałych przeciwwskazaniach lub niezastosowania się do zaleceń po zabiegu całkowitą odpowiedzialność będzie ponosił Klient, co za tym idzie zrzeka się wszelkich roszczeń wobec Instytutu Yasumi.

7. Udostępnienie danych osobowych przez Klientów na ankietach, kartach klienta oraz zgody na przetwarzanie danych przez Instytut Yasumi zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.), jest dobrowolne.

8. Ceny zawarte w cenniku i na stronie internetowej nie są ofertą handlową, mogą ulec zmianie, w zależności od ilości zużytego materiału oraz indywidualnie dopasowanej oferty dla Klienta.

9. W przypadku zmiany cen, Klient będzie informowany o tym przed zabiegiem.

10. Karnety wykupione w Instytucie Yasumi ważne są przez okres 1 miesiąca od daty wykonania pierwszego zabiegu lub zgodnie z terminem określonym przez kosmetologa.

11. Nasze promocje i rabaty nie łączą się ze sobą, oraz z voucherami, bonami zniżkowymi i bonami prezentowymi. Promocje nie obowiązują przy dokonywaniu płatności kartą bądź punktami partnerów współpracujących z Instytutem np. Benefit, Sodexo itp.

12. Nie przyjmujemy zwrotów zakupionych w Instytucie usług lub kosmetyków.

13. Za przedmioty pozostawione bez opieki na terenie, Instytutu Yasumi nie ponosi odpowiedzialności. 

14. Za usługi świadczone w Instytucie Yasumi płatności można dokonać gotówką, kartą płatniczą, kredytową, voucherami, bonami i punktami firm współpracujących z Instytutem Yasumi lub przelewem na wskazane konto. W przypadku płatności przelewem lub punktami, środki na koncie muszą zostać zaksięgowane najpóźniej 1 dzień przed umówionym zabiegiem. Lista firm współpracujących umieszczona jest na stronie internetowej Instytutu Yasumi.

15. W przypadku gdy Klient rezerwuje zabiegi dla 2 i więcej osób, Instytut Yasumi pobiera przedpłatę w wysokości min 50% wartości zarezerwowanych zabiegów. Płatności można dokonać gotówką, kartą płatniczą, kredytową lub przelewem na wskazane konto. W przypadku płatności przelewem środki na koncie muszą zostać zaksięgowane najpóźniej 1 dzień przed umówionym zabiegiem.

16. Klient który dokonuje rezerwacji na wybrany zabieg w Instytucie Yasumi, otrzymuje sms z przypomnieniem i prośbą o potwierdzenie wizyty. Brak potwierdzenia jest równoznaczny z rezygnacją, w takim przypadku wizyta zostaje anulowana.

17. Klient który posiada voucher, bon lub zaproszenie którym opłacony zostanie zabieg winien okazać go przed rozpoczęciem zabiegu.

18. Klient dysponujący opłaconym wcześniej karnetem, bonem prezentowym lub voucherem, może jednokrotnie opuścić umówiony zabieg, konieczne jest jednak odwołanie wizyty z zachowaniem min. 24 godzin. Jeżeli 24-godzinne wyprzedzenie nie zostanie zachowane Instytut Yasumi ma prawo traktować usługę jako zrealizowaną. W przypadku kiedy Klient dysponujący opłaconym wcześniej karnetem, bonem prezentowym lub voucherem powtórnie nie przyjdzie na umówioną wizytę, Instytut Yasumi traktuje to jako usługę zrealizowaną, kwota zgodnie z rodzajem usługi zostanie potrącona z karnetu, bonu lub vouchera.

19. W przypadku, gdy Klient 2-krotnie nie stawi się na umówioną wizytę, przy umawianiu kolejnej wizyty pracownik ma prawo poprosić o dokonanie przedpłaty, która przepada z chwilą niestawienia się w umówionym terminie. Przedpłaty można dokonać gotówką, kartą lub przelewem na konto. Kwota musi zostać zaksięgowana na koncie najpóźniej na 1 dzień przed terminem zabiegu.

20. Wszystkie osoby znajdujące się na terenie Instytutu Yasumi są zobowiązane przestrzegać niniejszego regulaminu i stosować się do zaleceń pracowników.

 

 

 

KARTA STAŁEGO KLIENTA - regulamin

  1. Każdy klient może otrzymać KARTĘ STŁEGO KLIENTA.
  2. Karta upoważnia do uzyskania 5% rabatu, naliczanego po każdej wizycie podczas której wykonany został zabieg kosmetyczny.
  3. Rabat nie nalicza się w przypadku zakupu kosmetyków, ofert promocyjnych, realizacji voucherów, bonów podarunkowych i karnetów oraz zabiegów z zakresu medycyny  estetycznej.
  4. Wykorzystanie sumy rabatów możliwe jest po wykonaniu 10 zabiegów.
  5. Rozliczenie następuje przez pomniejszenie kwoty należnej do zapłaty.
  6. Uzbierany rabat nie podlega wymianie na gotówkę i nie służy do zakupu kosmetyków.
  7. Karta ważna jest przez rok czasu od daty wykonania pierwszego zabiegu.
  8. Opuszczenie umówionej wizyty bez jej wcześniejszego odwołania z zachowaniem 24- godzinnego wyprzedzenia, zeruje naliczone rabaty.
  9. W przypadku sytuacji nie ujętych w niniejszym Regulaminie decyzje podejmuje manager Gabinetu.