Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Pakiety
zabiegowe
Regulamin
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna Pakiety zabiegowe

Wolumetria – odzyskiwanie objętości i stymulacja tkanek do produkcji kolagenu

Każdy z nas marzy o wypukłych kościach policzkowych i idealnych rysach. Z wiekiem nasza twarz traci młodzieńczy wygląd, owal się rozmywa, opadają kąciki ust, a fałdy nosowo-wargowe się pogłębiają. Nasza skóra po 25 roku życia zmniejsza produkcję tak bardzo przez nas pożądanego kolagenu, dlatego aby utrzymać jej młody wygląd powinniśmy dostarczać do niej substancji, które będą stymulowały nasz organizm do produkcji nowych włókien kolagenowych.

Taki efekt pozwala uzyskać właśnie Soft Lifting. Jest to bezbolesny, nieinwazyjny zabieg, który zapobiega tworzeniu się zmarszczek i podnosi owal naszej twarzy.

Wybrany preparat podawany jest w większości przypadków wzdłuż linii żuchwy, w okolicach skroni i kości jarzmowych. W Yasumi stosujemy tylko sprawdzone preparaty, które istnieją na rynku już od wielu lat. O doborze preparatu decyduje lekarz po wcześniejszej konsultacji. Do soft liftingu stosujemy m.in. Hydroksyapatyt wapnia – Crystalys, który w głównej mierze służy do zwiększenia objętości tkanek oraz modeluje kształt twarzy. Sculptra (kwas polimlekowy) czy preparaty kwasu hialuronowego (Juvederm Voluma, Restylane Lyft, Restylane Defyne).

Przed każdym zabiegiem dla zwiększenia komfortu pacjenta stosowane jest znieczulenie kremem.

Efekt soft liftingu jest widoczny zaraz po wykonaniu zabiegu. Efekty mogą się utrzymywać nawet do dwóch lat, a wszystko uzależnione jest od trybu życia, predyspozycji pacjenta, podanego preparatu i kondycji skóry.

W Yasumi Medestetic proponujemy naszym pacjentom jeszcze inną alternatywę Soft Liftingu, a mianowicie bezoperacyjny lifting urządzeniem HIFU. Podczas zabiegu wykorzystuje się intensywne działanie ultradźwięków, dzięki czemu oddziałujemy na głęboko usytuowane komórki skóry, wyzwalając naturalną odpowiedź organizmu skutkującą odnową kolagenu. Technika ta polega na oddziaływaniu na miejsce zabiegowe głowicą emitującą fale ultradźwiękowe, wnikające w głąb tkanek podskórnych. Jest to doskonała metoda do walki z oznakami starzenia skóry, jak również spowalniająca naturalny proces starzenia komórek. Zapewnia bezinwazyjny lifting twarzy, szyi, dekoltu oraz działa na nadmiar skóry w różnych partiach ciała. Może być wykonywany przez cały rok - nawet w okresie letnim.

Jeśli nie jesteś pewien czy zabieg soft liftingu jest dla Ciebie, ale chciałbyś/chciałabyś zmienić coś w swoim wyglądzie, zapraszamy do Yasumi gdzie lekarz medycyny estetycznej podczas konsultacji odpowie na wszystkie pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Hydroksyapatyt wapnia - Crystalys jest to wypełniacz służący do poprawy objętości skóry oraz modelowania kształtu twarzy. Jego głównym zadaniem jest odbudowa struktury skóry oraz stymulacja fibroblastów do produkcji kolagenu, który jest wypełniaczem tkanek miękkich organizmu, odpowiedzialnego za sprężystość i jędrność skóry.  Preparat składa się z drobinek, które są zawieszone w żelowym nośniku składającego się głównie z bufora fosforanowego gliceryny. Żelowa struktura tworzy się przez dodatek niewielkiej ilości karboksymetylocelulozy. Budowa kuleczek sprawia, że łatwo się wciskają w tkanki i nie przemieszczają się. Efekt po zabiegu jest natychmiastowy. Miejsca poddane zabiegowi są wypełnione i podniesione, natomiast mikrosfery hydroksyapatytu wapnia tworzą rusztowanie podtrzymujące wzrost fibroblastów, które produkują kolagen. Powstały kolagen zwiększa objętość w wybranych obszarach twarzy. Zabieg jest stosowany przy korekcji policzków, fałdów nosowo- wargowych, żuchwy, podbródka, ubytków tkankowych w obrębie twarzy oraz grzbietów rąk. Degradacja hydroksyapatytu wapnia jest równoczesna z odkładaniem neo-kolagenu w miejscu wstrzyknięcia. Efekt zabiegu utrzymuje się do dwóch lat od podania preparatu.

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • aktywne choroby autoimmunologiczne
 • ciąża oraz karmienie piersią
 • infekcje wirusowe i bakteryjne w miejscach podania preparatu

Linerase – Bioaktywny AteloKolagen est to jedyny dostępny obecnie preparat tego typu na rynku. Nie jest to wypełniacz ani typowy preparat do mezoterapii. Tworzy nową grupę bioaktywnych materiałów. Preparat zawiera atelokolagen typu I (kolagen koński), który jest całkowicie biodegradowalny i biozgodny. Podanie tego typu kolagenu tworzy idealne podłoże do regeneracji tkanki łącznej poprzez zintensyfikowanie produkcji kolagenu typu III, odpowiedzialnego za jędrność skóry i zdolność regeneracji. Głównym zadaniem AteloKolagenu jest pobudzenie fibroblastów i monocytów do wytwarzania kolagenu.  Przeznaczony jest do regeneracji oraz odbudowy skóry, przywrócenia jej elastyczności, jędrności i gęstości, wygładzania zmarszczek, redukcji wiotkości skóry. Z powodzeniem można go również stosować jako terapię na blizny i rozstępy. Zabieg jest mało inwazyjny i nie wymaga rekonwalescencji. Po przygotowaniu preparatu obszar poddawany zabiegowi, jest ostrzykiwany w odstępach 1-3cm. Po zabiegu może pojawić się zaczerwienienie skóry, obrzęk, tkliwość, które powinny ustąpić do 7 dni. Dla osiągnięcia najlepszych efektów, zabiegi należy wykonywać w serii od 2 do 4 w odstępie 14-30 dni, w zależności od kondycji skóry. Pierwsze efekty możemy zauważyć po siedmiu dniach, natomiast pełnego efektu możemy się spodziewać 4 tygodnie po zakończonej kuracji. Utrzymują się one przez okres 12 – 18 miesięcy.
Przeciwwskazania do zabiegu:

 • ciąża,
 • karmienie piersią
 • choroby autoimmunologiczne
 • cukrzyca
 • tendencje do powstawania keloidów (bliznowców)
 • aktywne zakażenia okolicy zabiegu

choroba nowotworowa

 

Fibryna bogatopłytkowa PRF ( plateletrich fibrin) to nierozpuszczalne białko, które wytrąca się z osocza podczas krzepnięcia. Fibryna jest pozyskiwana z krwi pacjenta, poprzez jej odwirowywanie. Fibryna wstrzykiwana w skórę pacjenta powoli koaguluje. Dzięki temu uzyskujemy m.in. delikatny efekt wypełnienia tkanek, naturalną sieć w której odbywające się procesy naprawcze oraz uwalnianie procesów czynników wzrostu. Jest to bardzo istotne, ponieważ początkowo komórki skóry, które chcieliśmy stymulować nie mają receptorów dla czynników wzrostu. Dopiero pod wpływem działania czynników wzrostu zaczynają je produkować   Różnica pomiędzy fibryną a osoczem polega na innej obróbce, a mianowicie na znacznie wolniejszym procesie odwirowywania. Kolejną różnicą jest to, że fibryna inaczej niż osocze bogatopłytkowe zawiera dodatkowo czynniki wzrostu i komórki macierzyste, które regenerują, odmładzają i liftują skórę. Efekt fibryny jest większy i dłużej się utrzymuje niż w przypadku osocza.

Przebieg zabiegu
Po konsultacji z lekarzem omówieniem wskazań i przeciwwskazań można przystąpić do wykonywania zabiegu. Skóra jest znieczulana, następnie pacjentowi zostaje pobrana krew, która później jest umieszczana w specjalnych probówkach i odwirowywana (min. 32ml). Po odwirowywaniu odciągana jest z probówek frakcja i-PRF (ok. 1ml z jednej probówki). Po przygotowaniu preparatu i znieczuleniu pacjenta można przystąpić do ostrzykiwania miejsc wyznaczonych przy konsultacji.

 Przeciwwskazania do zabiegu:

 • ciąża,
 • karmienie piersią,
 • choroby krwi.

Juvederm Volite  to najnowszy preparat z rodziny Juvederm w postaci żelu oparty o technologię Vycross.  Preparat zawiera lidocainę w celu zwiększenia komfortu pacjenta podczas zabiegu. Volite zapewnia poprawę gładkości skóry, nawilżenie oraz elastyczność. Efekt już po jednym zabiegu może utrzymywać się nawet 9 miesięcy. Głównym zadaniem Juvederm Volite jest uzyskanie trwałego efektu oraz eliminacja konieczności częstego powtarzania zabiegu. Preparat może być podawany w celu poprawienia skóry na twarz, szyję, dekolt i dłonie.

Sculptra jest to preparat na bazie kwasu L-polimlekowego, którego głównym działaniem jest stymulacja produkcji kolagenu. Poprawia jakość skóry oraz przywraca utraconą objętość twarzy. Sculptra ma za zadanie nie tylko czasowe wypełnienie zmarszczek, ale także poprawę struktury skóry i naturalny lifting. Unosi opadające partie twarzy, przywraca młody kształt policzkom, wypełnia zmarszczki oraz fałdy nosowo-wargowe. Aplikacja preparatu w okolicę opadającego podbródka bądź tzw. chomików powoduje, że te obszary zostają wypełnione a skóra staje się bardziej napięta. Sculptra działa inaczej niż inne preparaty stosowane w medycynie estetycznej. Stopniowo poprawia wygląd skóry i przywraca jej objętość. Efekt wykonanego zabiegu uwidacznia się w ciągu kilku tygodni. Kwas L-polimlekowy stymuluje produkcję kolagenu, regeneruje, liftinguje skórę i tworzy dla nie rusztowanie. Efekty zabiegu odbierane są przez inne osoby jako naturalna, wypoczęta twarz dzięki temu, że Sculptra działa powoli i stopniowo.

Pełny rezultat widoczny jest po kilku tygodniach. Aby osiągnąć pełny efekt zazwyczaj zabieg należy wykonać dwu lub trzykrotnie ( jest to uzależnione od stopnia zaawansowania procesu starzenia się). Jego efektem możemy cieszyć się nawet do 25 miesięcy.

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • ciąża
 • karmienie piersią
 • skłonność do powstawania blizn przerostowych
 • infekcje wirusowe i bakteryjne na twarzy
 • choroby autoimmunologiczne np. Haschimoto

 HIFU czyli bezoperacyjny lifting zwiotczałej skóry. Głębokie, zogniskowane działanie ultradźwięków o dużym natężeniu nie uszkadza skóry, a koncentruje się bezpośrednio w głębszych warstwach skóry lub w tkance podskórnej. Głowice pozwalają dostarczać strumień skoncentrowanej energii o różnej częstotliwości i różnej głębokości działania, dobranej w zależności od specyfiki określonego obszaru. Dochodzi do podgrzania tkanek podskórnych poprzez ich koagulację. Efektem tego działania jest lifting skóry. Dodatkowa skoncentrowana energia ultradźwięków inicjuje naturalną odpowiedź skóry – produkcję nowego kolagenu. Zabieg na niższej głębokości powoduje redukcję tkanki tłuszczowej.

Wskazania

 • opadające powieki
 • zmarszczki grawitacyjne
 • tzw. chomiczki
 • obwisłości, utrata gęstości skóry
 • podwójny podbródek
 • nadmiar skóry po ciążyy
 • nadmiar skóry po odchudzaniu
 • lokalne otłuszczenia

Efekty

Zabieg urządzeniem HIFU MED LIFT przeciwdziała siłom grawitacji. Poprawia owal twarzy, wyostrza kontur, wyraźnie liftinguje skórę. Zabiegi dają efekt bezoperacyjnego liftingu czoła, policzków i brzucha. Linia żuchwy staje się wyraźniejsza, redukcji ulega zwiotczenie podbródka. Brwi unoszą się, a twarz odzyskuje młodszy wygląd. Zabiegami HIFU MED LIFT redukować można lokalne otłuszczenia na ciele oraz liftingować skórę po odchudzaniu i ciąży.

 • Cena:
 • Obszar zabiegowy: twarz, szyja, dekolt
 • Na problem: zmarszczki, zmarszczki mimiczne, opadający owal twarzy, utrata gęstości skóry